Ads 468x60px

wtorek, 17 czerwca 2014

Lubię piłkę nożną

 Lubię te 90 minut zmagań, potu i niekoniecznie trafnych komentarzy. Lubię emocje wywołane decyzjami arbitra. Lubię historię tej dyscypliny i porównania, że wtedy to mieliśmy pakę (oczywiście w słynnym roku '74). Czytam biografie trenerów ( ostatnio sir A. Fergusona ). Nie mam ulubionej drużyny, ani ulubionego zawodnika, bo uważam, że każdemu, kto wykonuje swój zawód z pasją, należy się miano najlepszego.
 Lubię piłkę nożną za 90 min spokoju, w czasie którego nie muszę robić: jeść, pić, rozganiać walczących (przynajmniej na razie, nie wiadomo jak będzie z sympatiami później ), pomagać w odrobieniu zapomnianych zadań, szykować kostiumu na dzień następny. Bo jest MECZ.
  Za to ja, w czasie tych 90 minut, mogę bezkarnie oddać się haftowaniu. A że teraz piłkarskie święto, mistrzostwa w Brazylii, to i 90 minut zmienia się w 180. I proszę, po czterech dniach MŚ 2014 takie hafty :


I takie torbiszcza.


A mistrzostwa trwają....2 komentarze:

  1. Osz... nie wiem, co powiedzieć, bo wygląda na jakiś mega wypas, tylko docenić porządnie nie umiem, bo się nie znam na możliwościach hafciarek ;-) Żółty kwiat fajnie się cieniuje :-)
    Ja też szyję przy meczach, bo mam TV w tym samym pokoju. Reprezentacje poszczególnych krajów mogę wymienić fonetycznie, bo relacje mam tylko głosowe, oczy wbite w maszynę ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. kurczaki!ale fajne torby!chociaż za haftami nie przepadam mogłabym nosić, szczególnie tą ciemną;-)

    OdpowiedzUsuń

 
Blogger Templates